Природа Сонця в колекціях від КЮЗ для виставки «Ювелір Експо Україна 2019»

Сонце як енергія і Сонце як світло – Київський Ювелірний Завод з 23 по 26 травня представляє на виставці Ювелір Експо Україна золоту і срібну колекції.

Колекція «Енергія сонця» в золоті – тепла від спалахів, рухлива, як реакції сонячної матерії. Концепція сонячної енергії, створена Шевченко Марією, виграла на конкурсі робіт студентів Київського національного університету технологій та дизайну. Фахівці програми «Дизайн аксесуарів і ювелірних виробів» проходили практику на виробництві Київського Ювелірного Заводу, після чого створювали ескізи колекцій в чіткій відповідності з вивченою технічною базою.

kjz 4 - Природа Сонця в колекціях від КЮЗ для виставки «Ювелір Експо Україна 2019»
kjz 2 - Природа Сонця в колекціях від КЮЗ для виставки «Ювелір Експо Україна 2019»

Вироби з колекції “Енергія сонця”

Завдяки наявності власного виробництва, КЮЗ допомагає майбутнім дизайнерам не тільки проходити ефективну школу, а також втілити в життя свої ідеї і отримати фінансову підтримку – ескізи Марії стали реальною колекцією бренду, а дівчину нагородили премією. Решта талановитих студентів також отримала грошові призи на розвиток навичок.

kjz 1 - Природа Сонця в колекціях від КЮЗ для виставки «Ювелір Експо Україна 2019»

«Sunrise» в сріблі – ефірна, немов біле світло, що тече з-за лінії горизонту на світанку – і до заходу сонця встигає розпастися на спектр всіх кольорів світу.

kjz 3 - Природа Сонця в колекціях від КЮЗ для виставки «Ювелір Експо Україна 2019»

Вироби з колекції ” Sunrise “

Відвідайте головну дизайнерську подію весни – виставку «Ювелір Експо Україна 2019», яка відбудеться з 23 по 26 травня в Міжнародному Виставковому Центрі  (м. Київ, Броварський проспект, 15, метро Лівобережна) і станьте першими, хто відкриє для себе нові неземні образи.