Підсумки конкурсу «Краща ювелірна прикраса 2019»

Сережки та кулон-брошку «BUTTERFLY»

Переможець конкурсу, володар Гран Прі “Золоте сузір’я” 
СОФРОНОВ Сергій Іванович
за сережки та кулон-брошку «BUTTERFLY»

Підвісок «Шишка»

Лауреат номінації “Краща серійна прикраса”
ТОВ «MASTERIO»
Павловський Сергій
за підвісок «Шишка»

Кольє «Танзанія»

Лауреат номінації “Краща серійна прикраса”
ВОВК Наталія Ігорівна
за кольє «Танзанія»

Гарнітур «Кав`яр»

Переможець  у номінації  “Краща серійна прикраса”, володар  призу “Золоте сузір’я”
Лунгу Андрій Володимирович
Ювелірна фабрика «МАЛЬВА»
за гарнітур «Кав`яр»

Браслет «Козак»

Лауреат номінації “Краща прикраса зі срібла”
MankoJewelry за прикрасу «Неприборкана краса»
Лауреат номінації “Краща прикраса зі срібла” SaSHo&M
За браслет «Козак»

Гарнітур «Таємниці космосу»

Переможець  у номінації  “Краща прикраса зі срібла”, володар  призу “Золоте сузір’я”
Комаров Андрій
за гарнітур «Таємниці космосу»

Настільна композиція «Дух Самурая»

Лауреат номінації “Краща інтер`єрна прикраса”
ОЗЮМЕНКО ПЕТРО
за настільну композицію «Дух Самурая»

Інтер`єрна прикраса «Райські птахи»

Лауреат номінації “Краща інтер`єрна прикраса”
Ювелірний Дім Андрія Ковалика
за інтер`єрну прикрасу «Райські птахи»

Композиція «Ні пуху, ні пера»

Переможець у номінації “Краща інтер’єрна прикраса”, володар призу “Золоте сузір’я”
Дерун Григорій Григорович
ТОВ «ДІАДЕМА»
за композицію «Ні пуху, ні пера»

Каблучка «Жозефіна»

Лауреат номінації “Краща каблучка”
YourFusionJewelry
за каблучку «Жозефіна»

Каблучка «Монстера»

Лауреат номінації “Краща каблучка”
Лунгу Андрій Володимирович
Ювелірна фабрика «МАЛЬВА»
за каблучку «Монстера»

Каблучка «Рожеві мрії»

Переможець у номінації “Краща каблучка”, володар призу “Золоте сузір’я”
РЕМЕЗ Ігор Миколайович
ПП «ЦЕНТУРІ»
за каблучку «Рожеві мрії»

Композиція «Софія Київська»

Лауреат номінації “Кращий символ високої духовності”
Ювелірний Дім Андрія Ковалика
за композицію «Софія Київська»

Настільна ікона «Св. Миколай Чудотворець»

Лауреат номінації “Кращий символ високої духовності”
СОФРОНОВ Сергій Іванович
за настільну ікону «Св. Миколай Чудотворець»

Підвісок «Святий Михаїл»

Переможець  у номінації “Кращий символ високої духовності”, володар призу “Золоте сузір’я”
EMERALDEvgeniya
за підвісок «Святий Михаїл»

Комплект чоловічих аксесуарів «Козацька слава»

Лауреат номінації “Краща чоловіча прикраса”
EMERALDEvgeniya
за комплект чоловічих аксесуарів «Козацька слава»

Годинник з гравіюванням «Кобра»

Лауреат номінації “Краща чоловіча прикраса”
СОФРОНОВ Сергій Іванович
за годинник з гравіюванням «Кобра»

Чоловічі запонки «Крила вітру»

Переможець у номінації “Краща чоловіча прикраса”, володар призу “Золоте сузір’я”
ТОВ «MASTERIO»
Павловський Сергій
за чоловічі запонки «Крила вітру»

Брошка «Тигр»

Лауреат номінації “Краща ювелірна прикраса”
PALAMARCHUK Борис та Ярослава
за брошку «Тигр»

Комплект «Сонячний Paradise»

Лауреат номінації “Краща ювелірна прикраса”
SOKOLJewelry
за комплект «Сонячний Paradise»

Сет прикрас «AQUA»

Переможець  у номінації «Краща ювелірна прикраса», володар призу “Золоте сузір’я”
SaSHo&M
за сет прикрас «AQUA»

Набір столового срібла «Елегант»

ПРИЗ ГЛЯДАЦЬКИХ СИМПАТІЙ – БРЮС

За набір столового срібла «Елегант»