Оригінальні срібні прикраси від ювелірного дому «Орінго»

Харківський сімейний ювелірний дім «Орінго» запрошує поціновувачів оригінальних срібних прикрас відвідати виставку «Ювелір Експо Україна 2019», що відбудеться з 23 по 26 травня в Міжнародному виставковому центрі.

Прикраси, що представляє «Орінго», ручної роботи. Висока якість виробництва та оригінальний дизайн заслужили міжнародну повагу. З 2017 року «Орінго» — офіційний партнер Swarovski Gemstones, всесвітньо відомої компанії, що виробляє та огранює ювелірне каміння. Відтепер для прикрас доступні оригінальні австрійські топази та цирконії. Крім цього, у каталозі достатньо кабошонів з натурального каменю: лабрадору, аметисту, халцедону, обсидіану, чароїту та інших.

Це виняткові моделі, створені не лише дизайнерами ювелірного дому, а й його клієнтами, в межах проекту «Срібна мрія». Цьогоріч на «Ювелір Експо Україна 2019» буде презентовано нову колекцію «Срібна Мрія: Swarovski Show», натхненням для якої стали огранування та кольори каміння Swarovski. На виставці відбудеться розіграш прикрас колекції серед вівідувачів, що стали покупцями на стенді «Орінго».

Прикраси «Орінго» робляться людьми для людей. Філософія бренду — нести добро та радість своїм друзям, шанувальникам срібного мистецтва. Це не лише виробництво та інтернет-магазин, це чарівний світ, який вирізняє доброзичливість та гармонія. І цей світ відкритий для кожного!

oringo3 - Оригінальні срібні прикраси від ювелірного дому «Орінго»
oringo2 - Оригінальні срібні прикраси від ювелірного дому «Орінго»
oringo1 - Оригінальні срібні прикраси від ювелірного дому «Орінго»
oringo5 - Оригінальні срібні прикраси від ювелірного дому «Орінго»