Переможцями стали:
У молодіжній категорії – Новотна Анна Миронівна,
Вижницький коледж прикладного мистецтва ім. В. Ю. Шкрібляка, за ескіз кольє «Венеція»;
У професійній категорії – Довженко Ольга та Шевченко Сергій,
ZBIRDJEWELLERY, за ескіз прикрас «Колосся»;
У категорії3D – Захарків Олександр Іванович,
Косівський інститут прикладного та декоративного мистецтва ЛНАМ, за ескіз кулонів «Ріка життя».
Дипломи отримали:
Диплом “За передачу художнього образу” – Захарків Олександр Іванович,
Косівський інститут прикладного та декоративного мистецтва ЛНАМ, за ескіз «Старовицькі забави»;
Диплом “За передачу настрою” – Тимощук Ганна Сергіївна,
за ескіз каблучки «Поспішай повільно»;
Диплом “За підтримку традицій” – Фарилюк Христина Миколаївна,
Косівський інститут прикладного та декоративного мистецтва ЛНАМ, за ескіз прикрас «Київська пава»;
Диплом “За оригінальність образу” – Тимощук Ганна Сергіївна,
за ескіз прикраси «Кайрос»;
Диплом “За втілення національних мотивів” – Чорна Анастасія Ігорівна,
Вижницький коледж прикладного мистецтва ім. В. Ю. Шкрібляка, за ескіз прикрас «Петриківська краса»;
Диплом “За втілення класичних традицій” – Сокур Анна Андріївна,
Prytulajewellerygroup, за ескіз «Сині зорі»;
Диплом “За розкриття теми” – Черничко Кароліна Едуардівна,
Вижницький коледж прикладного мистецтва ім. В. Ю. Шкрібляка, за ескіз «Відлуння з минулого»;
Диплом “За передачу настрою” – Тручук Наталія Петрівна,
Вижницький коледж прикладного мистецтва ім. В. Ю. Шкрібляка, за ескіз «Морський бриз»;
Диплом “За оригінальнійсть ідеї” – Борсук Юрій,
Ювелірна майстерня Інституту мистецтв Київського університету ім. Бориса Грінченка, за ескіз «Втілення дикої природи»;
Диплом “За розкриття теми” – Сенчук Галина Степанівна,
Косівський інститут прикладного та декоративного мистецтва ЛНАМ, за ескіз «Відлуння птахів»;
Диплом “За композиційність рішення” – Лясовська Катерина Анатоліївна,
Вижницький коледж прикладного мистецтва ім. В. Ю. Шкрібляка, за ескіз сувенірного яйця «Пробудження»;
Диплом “За яскравість образу” – Штокайло Ірина Ігорівна,
Кам`янець-Подільського Національного університету ім. І.Огієнко, за ескіз «Артеміда»;
Диплом “За креативність художнього образу” – Швецова Анастасія Раджівна,
Вижницький коледж прикладного мистецтва ім. В. Ю. Шкрібляка, за ескіз «Голос води»;
Диплом “За оригінальність ідеї” – Максимов Роман,
Київський національний університет технологій та дизайну, за ескіз «Sophit».
Приз глядацьких симпатій отримала Фарилюк Христина Миколаївна, Косівський інститут прикладного та декоративного мистецтва ЛНАМ, за ескіз «Водограй».
Від команди організаторів щиро вітаємо вас із перемогою та бажаємо натхнення та успіху у подальшій практиці!