Ювелірний Дім ZARINA запустив п’ять саб-брендів, обличчями яких стануть видатні жінки

Цього року Ювелірний Дім ZARINA святкує 21 день народження. Заснований у вересні 1998 року Наталією Нетовкіною, перший в Незалежній Україні діамантовий бренд, відзначає «повноліття» ребрендингом: відтепер ZARINA складається з п’яти саб-брендів, різних за своєю стилістикою та настроєм. А найцікавіше – це цінності, які ці саб-бренди проголошують та розкривають у жінці.

В результаті ребрендингу ZARINA абсолютно змінила свій корпоративний стиль.

Новим символом діамантового бренду в Україні – ZARINA стала традиційна прадавня українська восьмикутна зірка, яка стилістично поєднує кольори нових саб-брендів.

zarina 2019 1024x1024 - Ювелірний Дім ZARINA запустив п’ять саб-брендів, обличчями яких стануть видатні жінки

Адже у Ювелірного Дому ZARINA з’явилися п’ять саб-брендів: «You», «Story», «Creative», «Jewel» та «Fine».

ZARINA You – «Твоя цінність – у твоєму настрої», – це яскраві прикраси для наймолодшої аудиторії. Прикраси, які відображують настрій власниці, безмежне бажання до постійних змін та пошуку себе.

ZARINA Story – «Твоя цінність – у твоїх історіях». – Це сентиментальні прикраси, за кожною з яких ховається особлива подія чи історія. Персоналізовані прикраси, або ювелірні вироби з потаємними рубінами – довершене доповнення романтичних та чуттєвих натур.

ZARINA Creative – Твоя цінність – у тому, що ти крейзі! – Яскраві, мов феєрверк, прикраси для творчих особистостей. Ці ювелірні вироби – це перемога над сірістю та буденністю. Неправильність форм, яскраві поєднання та сміливі стилістичні рішення не лишають свою власницю без уваги та підкреслюють креативність натури.

ZARINA Jewel – Твоя цінність – любов до себе. – Створені для жінок, які знають чого хочуть та цінують себе, прикраси ZARINA Jewel – це коштовні поєднання дорогоцінного каміння найвищої категорії, втілені у дизайнерських довершених формах. Прикраси, які заслужено вважаються «вічною класикою», ніколи не вийдуть з моди та не втратять актуальності.

ZARINA Fine – «Ти і є цінність!» – Це – не просто прикраси. ZARINA Fine –  це витвори ювелірного мистецтва.  Прикраси Fine створено для жінки, яка вже підкорила всі можливі вершини та просто насолоджується життям, надихаючись красою ювелірних виробів від ZARINA.

Обличчям кожного із саб-брендів стали видатні жінки сучасності. Жінки, що розділяють цінності ZARINA, цілі та ідеологію. Обличчям ZARINA Jewel стала видатна журналістка, ведуча, актриса Яніна Соколова.

14 листопада 2019 року у флагманському бутіку ZARINA на бульварі Шевченка, 2 у Києві, відбулося офіційне оголошення про співпрацю між Ювелірним Домом ZARINA та Яніною Соколовою.

Проект отримав назву «Спільні цінності», в рамках нього Яніна стала обличчям саб-бренду Jewel, а Ювелірний Дім долучився до підтримки проектів Яніни Соколової, зокрема, «Я, Ніна». На урочистому підписанні анонсували запуск спеціального промо-коду «Яніна», який відтепер діє в усіх бутіках ZARINA та в інтернет-магазині Zarina.ua. 7% від вартості кожної прикраси, придбаної з цим промо-кодом, відраховуватимуться на підтримку проектів Яніни Соколової.

Кожен саб-бренд розкриває цінність кожної жінки. Як розповідає засновниця Ювелірного Дому ZARINA, Наталія Нетовкіна: «Ми живемо в часи хибних цінностей. Часто можна зустріти думку про те, що цінність жінки у виконанні певних соціальних ролей. Я вважаю, що це не так. Цінність жінки – всередині неї самої, в її душі. Наші прикраси – це джерело для щоденного натхнення та нагадування кожній жінці про те, що цінність – це ти».

29 листопада 2019 року о 15:00 в рамках виставки «Ювелір Експо Україна» відбудеться презентація концепції ребредингу, яку команда Ювелірного Дому ZARINA готувала понад рік.

Засновниця Ювелірного Дому ZARINA Наталія Нетовкіна розповість про новації стилю та колекцій лідера українського ювелірного ринку.

Також серед спікерів прес-конференції – відома українська диригентка Оксана Мадараш, яка стала обличчям саб-бренду ZARINA Fine.

Команда Ювелірного Дому ZARINA розповість про нові правила франчайзінгу і умови для потенційних партнерів, які бажають долучити до команди лідера ювелірного ринку України.

zarina 2019 yanina 1024x512 - Ювелірний Дім ZARINA запустив п’ять саб-брендів, обличчями яких стануть видатні жінки