До виставки Ювелір Експо Україна декілька тижнів!

Що на Вас чекає?

Нові учасники, нові бренди, нові дизайнери. Після попередньої виставки на світ народилися нові бренди та ще крутіші прикраси. Оригінальність та трендовість цих прикрас – це одне з головних правил їх творців. Ви точно знайдете прикрасу своєї мрії.

Окрім прикрас, на Вас чекає безліч розваг. Наприклад, Ви зможете зробити найяскравіші фото, оскільки на виставці буде багато неймовірних фотозон.

Ну і як же без конкурсів та розіграшів від наших учасників? 🙂 Заходьте на фейсбук сторінку та приймайте участь у розіграшах. На Вас чекають чарівні прикраси, безкоштовні майстер-класи, корисні бізнес-заходи та багато іншого.

Обов’язковою та нашою улюбленою частиною виставки є презентації зіркових гостей. Тому що ювелірне мистецтво  може об’єднувати людей із різноманітних галузей. Футболісти, письменники, художники, представники шоу-бізнесу та культури та навіть байкери! У Вас буде можливість поспілкуватися, задати питання та взяти автограф.

Серед різноманіття корисної інформації, гарних прикрас та презентацій, у Вас буде можливість насолодитися келихом шампанського у просеко-барі.

Всю програму виставки шукайте на сайті та у соц.мережах виставки.

jewellerexpo 1024x684 - До виставки Ювелір Експо Україна декілька тижнів!