Дніпропетровська ювелірна фабрика “Едем” запрошує на Ювелір Експо Україна

Дніпропетровська ювелірна фабрика “Едем” запрошує кожного шанувальника коштовностей відвідати головну ювелірну подію весни – виставку «Ювелір Експо Україна 2019», яка пройде з 23 по 26 травня в Міжнародному виставковому центрі.

ДЮФ “Едем” на ринку ювелірних виробів України понад двадцять років – з 1995 року. За цей час ювеліри фабрики “Едем” створили сотні оригінальних прикрас, успіх яких полягає в балансі між досвідом і сучасними трендами. Про якість продукції свідчить те, що ювелірна фабрика “Едем” є офіційним брендинг-партнером Swarovski Gemstones – світового лідера з огранювання натурального та синтетичного ювелірного каміння. Ця співпраця дає право компанії використовувати бренд Swarovski в своїй продукції.

Крім виробів з камінням Swarovski, ювелірна фабрика “Едем” пропонує прикраси, здатні задовольнити будь-які запити – починаючи з легких мініатюрних кулонів-ладанок до каблучок з елітними рідкісними жовтими діамантами. Кожен клієнт знайде необхідний аксесуар: каблучки, золоті хрестики з дорогоцінним камінням, браслети, ланцюжки … Наші ювеліри використовують велику кількість вставок – діаманти, рубіни, сапфіри та інше каміння, вишукано поєднуються з золотом в дизайні наших прикрас.

І головне – на виставці «Ювелір Експо Україна 2019» буде проводитися розіграш ювелірних прикрас! Кожен відвідувач виставки, який придбає виріб на стенді фабрики “Едем” має шанс виграти дорогоцінний приз! Чекаємо Вас!

edem3 - Дніпропетровська ювелірна фабрика "Едем" запрошує на Ювелір Експо Україна
edem5 - Дніпропетровська ювелірна фабрика "Едем" запрошує на Ювелір Експо Україна
edem4 - Дніпропетровська ювелірна фабрика "Едем" запрошує на Ювелір Експо Україна