Новости

Ювелирный Дом «KIMBERLI» на выставке «Ювелир Экспо Украина 2018» (осень)

ЮД «KIMBERLI» приглашает всех посетить самое грандиозное событие осени – выставку «Ювелир Экспо Украина 2018», которая состоится 29 ноября - 2 декабря в Международном Выставочном Центре.

Подробнее...

Єдиний в світі Біг Мак з золота і діамантів

Американський Макдоналдс перетворив найвідоміше своє блюдо в кільце. Мабуть, це єдиний Біг Мак, який точно не зашкодить фігурі.

Подробнее...

Неймовірні ювелірні прикраси з Італії

Carlo Palmiero є справжнім художником в сучасному ювелірному мистецтві. З дитинства ювеліру була властива велика фантазія. В юному віці Карло любив годинами збирати й розбирати фігури, створювати та формувати мініатюрні воскові коштовності. У ювелірному мистецтві він знайшов спосіб самовираження.

Подробнее...

«Ювелір Експо Україна» - найбільший галузевий форум України. Пост-реліз

«Ювелір Експо Україна» — найбільший галузевий форум України, який щорічно збирає провідних виробників України і зарубіжжя, відомі ювелірні дома та бутіки.

Пост-реліз «Ювелір Експо Україна 2018»

Подробнее...

Киевский Ювелирный Завод презентовал новую коллекцию украшений «Акценты»

Недавно, наш партнер - Киевский Ювелирный Завод, презентовал новую коллекцию украшений в золоте - «Акценты»

Подробнее...

Уникальный голубой бриллиант продали за 6,7 млн долларов

Голубой бриллиант, который в разное время принадлежал разным королевским домам Европы, был продан на аукционе Sotheby's в Женеве за 6,7 млн долларов. Камень весом 6,16 карата был добыт на известных алмазных приисках Голконда в Индии.

Подробнее...

Ювелір Експо Україна завершилася!

Непомітно минули 4 дні Ювелір Експо! Організатор виставки - компанія Київський міжнародний контрактовий ярмарок - вдячна кожній компанії-учасниці та відвідувачам Ювелір Експо за час, який ми провели разом у ці прекрасні весняні дні у Міжнародний Виставковий Центр! До нових зустрічей на Ювелір Експо з 29 листопада до 2 грудня 2018 року!

Подробнее...

2 частина майстер-класу Інеси Ковальової на Ювелір Експо Україна

Випускниця дизайн-школи групи Richemont у Мілані Інеса Ковальова провела другий день майстер-класу «Ювелірна ілюстрація: малюнок ювелірного каміння гуашшю». Сьогодні відвідувачі заходу змогли опанувати техніку та головні принципи зображення кольорових ювелірних каменів з їх фізичними та естетичними властивостями.

Подробнее...

AGNI на ЮвелірЕкспо 2018

AGNI про участь у Ювелір Експо та нові колекції, які компанія представила на виставці!

Подробнее...

Золотой век на ЮвелірЕкспо 2018

Партнер та постійний учасник Ювелір Експо Ювелірний завод "Золотий Вік" вітає на головній ювелірній події року!

Подробнее...