Новости

Відеорепортаж з відкриття виставки "Ювелір Експо Україна"

Відеорепортаж з відкриття виставки "Ювелір Експо Україна"

Подробнее...

Ювелір Експо Україна розпочала свою роботу.

Головна ювелірна виставка країни Ювелір Експо Україна відкрилась! Раді будемо зустрічі з вами до 29 квітня у Міжнародному Виставковому Центрі.

Подробнее...

Компанія Quarts Samocveti вперше представить колекцію кристалів українського походження

Компанія Quarts Samocveti вперше представить колекцію природних кристалів, видобутих на Волинському родовищі в рамках виставки «Ювелір Експо Україна 2018», яка відбудеться з 26 по 29 квітня 2018 р. в Міжнародному Виставковому Центрі (м. Київ, Броварський проспект, 15, метро Лівобережна).

Подробнее...

Київський Ювелірний Завод прийме участь у весняній виставці «Ювелір Експо Україна 2018»

Спеціально до весняної виставки ювеліри КЮЗ презентують нові колекції: колекція в золоті «Квіткова феєрія» та колекція срібної лінії КЮЗ ТМ «Morion» – «Парні каблучки». Крім цього, всіх відвідувачів очікують приємні знижки та розіграш дорогоцінних подарунків від КЮЗ.

Подробнее...

РЕАЛЬНАЯ РАСПРОДАЖА украшений от Zlato.ua со скидками до -50%!

Уже 26 апреля мы, ювелирный гипермаркет Zlato.ua, будем встречать Вас на Ювелир Экспо 2018. Это будет настоящий праздник красоты и роскоши! Изумительные украшения, ослепительные бриллианты, искусные ювелиры и восхищенные посетители – эта выставка никого не оставит равнодушным.

Подробнее...

КЮЗ запрошує на Ювелір Експо Україна 2018

Постійний учасник Ювелір Експо Україна - Київський Ювелірний Завод презентує нову колекцію та запрошує відвідати виставку! До зустрічі 26-29 квітня 2018 року у Міжнародному Виставковому Центрі (МВЦ)!

Подробнее...

Вперше для учасників та гостей Ювелір Експо виступить Заслужена артистка України Наталка Карпа!

Вперше для учасників та гостей Ювелір Експо виступить Заслужена артистка України Наталка Карпа!

Завітайте 26 квітня об 11:30 у Міжнародний Виставковий Центр (Броварський пр-т, 15, пав №1) на церемонію урочистого відкриття виставки та долучіться до нашого ювелірного свята!

Подробнее...

Експозиція «Design Gallery»

Експозиція «Design Gallery», де молоді майстри представлять свої ювелірні роботи. Це буде справді фантастичний майданчик свіжих ідей, нестандартних рішень, оригінальних форм. Кожна прикраса унікальна!

Подробнее...

Знижки на всі вироби Золотий Вельон ТМ, а також розпродаж обручок на виставці Ювелір Експо 2018.

Золотий Вельон ТМ - молода компанія, яка підготувала для вас нову колекцію обручок з цікавим рішенням і креативним підходом.
В рамках виставки ви зможете придбати всі ювелірні вироби Золотий Вельон ТМ зі знижкою! І це ще не все! Вас також чекає розпродаж обручок колекцій 2016-2017 років.

Подробнее...

Впервые в Украине: ПАОЛО РИБЕЙРО

26 апреля 2018 года у Вас будет возможность встретиться с Паоло Рибейро - основателем и директором JOYA Barcelona Art Jewellery & Objects и креативной студии Le Department. Специально для «Ювелир Экспо Украина» он подготовил конференцию «Основные тренды в художественных ювелирных изделиях на следующие два года».

Подробнее...