Новости

Днепропетровская ювелирная фабрика “Эдем”

Днепропетровская ювелирная фабрика “Эдем” приглашает каждого поклонника  драгоценностей посетить одно из главных ювелирных событий осени - выставку «Ювелир Экспо Украина 2018», которая пройдет с 29 ноября по 2 декабря в Международном выставочном центре.

Подробнее...

Компания LE-RO Gems на выставке «Ювелир Экспо Украина 2018» (осень)

Дорогие клиенты, наша компания приглашает всех посетить самое грандиозное событие осени – выставку «Ювелир Экспо Украина 2018», которая состоится 29 ноября - 2 декабря в Международном Выставочном Центре. Мы будем рады встрече с постоянными и новыми клиентами нашей компании.

Подробнее...

Ювелирный Дом «KIMBERLI» на выставке «Ювелир Экспо Украина 2018» (осень)

ЮД «KIMBERLI» приглашает всех посетить самое грандиозное событие осени – выставку «Ювелир Экспо Украина 2018», которая состоится 29 ноября - 2 декабря в Международном Выставочном Центре.

Подробнее...

Єдиний в світі Біг Мак з золота і діамантів

Американський Макдоналдс перетворив найвідоміше своє блюдо в кільце. Мабуть, це єдиний Біг Мак, який точно не зашкодить фігурі.

Подробнее...

Неймовірні ювелірні прикраси з Італії

Carlo Palmiero є справжнім художником в сучасному ювелірному мистецтві. З дитинства ювеліру була властива велика фантазія. В юному віці Карло любив годинами збирати й розбирати фігури, створювати та формувати мініатюрні воскові коштовності. У ювелірному мистецтві він знайшов спосіб самовираження.

Подробнее...

«Ювелір Експо Україна» - найбільший галузевий форум України. Пост-реліз

«Ювелір Експо Україна» — найбільший галузевий форум України, який щорічно збирає провідних виробників України і зарубіжжя, відомі ювелірні дома та бутіки.

Пост-реліз «Ювелір Експо Україна 2018»

Подробнее...

Киевский Ювелирный Завод презентовал новую коллекцию украшений «Акценты»

Недавно, наш партнер - Киевский Ювелирный Завод, презентовал новую коллекцию украшений в золоте - «Акценты»

Подробнее...

Уникальный голубой бриллиант продали за 6,7 млн долларов

Голубой бриллиант, который в разное время принадлежал разным королевским домам Европы, был продан на аукционе Sotheby's в Женеве за 6,7 млн долларов. Камень весом 6,16 карата был добыт на известных алмазных приисках Голконда в Индии.

Подробнее...

Ювелір Експо Україна завершилася!

Непомітно минули 4 дні Ювелір Експо! Організатор виставки - компанія Київський міжнародний контрактовий ярмарок - вдячна кожній компанії-учасниці та відвідувачам Ювелір Експо за час, який ми провели разом у ці прекрасні весняні дні у Міжнародний Виставковий Центр! До нових зустрічей на Ювелір Експо з 29 листопада до 2 грудня 2018 року!

Подробнее...

2 частина майстер-класу Інеси Ковальової на Ювелір Експо Україна

Випускниця дизайн-школи групи Richemont у Мілані Інеса Ковальова провела другий день майстер-класу «Ювелірна ілюстрація: малюнок ювелірного каміння гуашшю». Сьогодні відвідувачі заходу змогли опанувати техніку та головні принципи зображення кольорових ювелірних каменів з їх фізичними та естетичними властивостями.

Подробнее...