Новости

Відеорепортаж з відкриття виставки "Ювелір Експо Україна"

Відеорепортаж з відкриття виставки "Ювелір Експо Україна"

Подробнее...

Ювелір Експо Україна розпочала свою роботу.

Головна ювелірна виставка країни Ювелір Експо Україна відкрилась! Раді будемо зустрічі з вами до 29 квітня у Міжнародному Виставковому Центрі.

Подробнее...

Компанія Quarts Samocveti вперше представить колекцію кристалів українського походження

Компанія Quarts Samocveti вперше представить колекцію природних кристалів, видобутих на Волинському родовищі в рамках виставки «Ювелір Експо Україна 2018», яка відбудеться з 26 по 29 квітня 2018 р. в Міжнародному Виставковому Центрі (м. Київ, Броварський проспект, 15, метро Лівобережна).

Подробнее...

Київський Ювелірний Завод прийме участь у весняній виставці «Ювелір Експо Україна 2018»

Спеціально до весняної виставки ювеліри КЮЗ презентують нові колекції: колекція в золоті «Квіткова феєрія» та колекція срібної лінії КЮЗ ТМ «Morion» – «Парні каблучки». Крім цього, всіх відвідувачів очікують приємні знижки та розіграш дорогоцінних подарунків від КЮЗ.

Подробнее...

РЕАЛЬНАЯ РАСПРОДАЖА украшений от Zlato.ua со скидками до -50%!

Уже 26 апреля мы, ювелирный гипермаркет Zlato.ua, будем встречать Вас на Ювелир Экспо 2018. Это будет настоящий праздник красоты и роскоши! Изумительные украшения, ослепительные бриллианты, искусные ювелиры и восхищенные посетители – эта выставка никого не оставит равнодушным.

Подробнее...

КЮЗ запрошує на Ювелір Експо Україна 2018

Постійний учасник Ювелір Експо Україна - Київський Ювелірний Завод презентує нову колекцію та запрошує відвідати виставку! До зустрічі 26-29 квітня 2018 року у Міжнародному Виставковому Центрі (МВЦ)!

Подробнее...