Новости

Ювелір Експо Україна завершилася!

Непомітно минули 4 дні Ювелір Експо! Організатор виставки - компанія Київський міжнародний контрактовий ярмарок - вдячна кожній компанії-учасниці та відвідувачам Ювелір Експо за час, який ми провели разом у ці прекрасні весняні дні у Міжнародний Виставковий Центр! До нових зустрічей на Ювелір Експо з 29 листопада до 2 грудня 2018 року!

Подробнее...

2 частина майстер-класу Інеси Ковальової на Ювелір Експо Україна

Випускниця дизайн-школи групи Richemont у Мілані Інеса Ковальова провела другий день майстер-класу «Ювелірна ілюстрація: малюнок ювелірного каміння гуашшю». Сьогодні відвідувачі заходу змогли опанувати техніку та головні принципи зображення кольорових ювелірних каменів з їх фізичними та естетичними властивостями.

Подробнее...

AGNI на ЮвелірЕкспо 2018

AGNI про участь у Ювелір Експо та нові колекції, які компанія представила на виставці!

Подробнее...

Золотой век на ЮвелірЕкспо 2018

Партнер та постійний учасник Ювелір Експо Ювелірний завод "Золотий Вік" вітає на головній ювелірній події року!

Подробнее...

Визначено переможців всеукраїнського конкурсу ескізів

В рамках Ювелір Експо визначено переможців всеукраїнського конкурсу ескізів на кращий ювелірний дизайн! Вітаємо лауреатів та переможців цьогорічного конкурсу!

Подробнее...

Творча сторона Ювелір Еспо Україна

Сьогодні на виставці Ювелір Експо Україна відбулась 1 частина майстер-класу випускниці дизайн-школи групи Richemont у Мілані – Інеси Ковальової (Inessa Kovalova). Інеса опанувала спеціалізацію дизайн предметів розкоші, прикрас та аксесуарів та має досвід проведення майстер-класів у Лондоні, Москві та Києві.

Подробнее...