Єдиний в світі Біг Мак з золота і діамантів

Американський Макдоналдс перетворив найвідоміше своє блюдо в кільце. Мабуть, це єдиний Біг Мак, який точно не зашкодить фігурі.

Американська  корпорація  McDonald's,  одна з найбільших в світі мереж ресторанів швидкого харчування, представила до Дня святого Валентина кільце, зроблене у вигляді гамбургера «Біг-Мак». Вартість прикраси - 12 500 доларів. Кільце виготовлено з 18-каратного золота. Діаманти зображують насіння кунжуту на золотих «булочках», смарагди - листя салату, інші інгредієнти представлені різнокольоровими сапфірами. Дизайн кільця був розроблений у співпраці з ювеліром Надін Госн.

З цього приводу ресторан запустив конкурс Bling Mac Contest, за умовами якого учасники повинні були написати твіт з освідченням у коханні до Біг Маку. Дата завершення змагання була - 14 лютого.

Користувачі соцмережі почали навперебій вправлятися в мистецтві співати дифірамби гамбургерів. Так, один з них написав англійською: «За цю любов я готовий битися з посухою. Я скоріше помру від дегідратації, ніж від дебігмакізаціі». Багато також публікують вірші.