Неймовірні ювелірні прикраси з Італії

Carlo Palmiero є справжнім художником в сучасному ювелірному мистецтві. З дитинства ювеліру була властива велика фантазія. В юному віці Карло любив годинами збирати й розбирати фігури, створювати та формувати мініатюрні воскові коштовності. У ювелірному мистецтві він знайшов спосіб самовираження. 

Перші коштовності, створені Carlo Palmiero, були реалізовані в його невеличкій лабораторії, відкритій в 70-х роках. Це були досить невеликі прикраси, які вже характеризували майстра як сильну особистість.

Під час подальшого навчання Carlo Palmiero почав використовувати нові стандарти при виготовленні класичних ювелірних виробів. Раніше в прикрасах виділяли центр, навколо якого потім розміщувалися діаманти, а Карло перерозподіляв увагу від «центру» до цілого об'єкту. Його каблучки ставали повністю скульптурними (на 360 °), адже ювелір приділяв увагу, в тому числі й підставці, яка була такою ж головною як і всі інші елементи, а не тільки служила простим стендом.

У 1979 році Carlo Palmiero заснував компанію, яка і по сьогодні має його ім'я. Майстер працює у своїй лабораторії-ательє, розташованій в Валенці - вона була відкрита у 2007 році. Тут він створює свої сенсаційні колекції фірмових прикрас Palmiero. Ця ювелірна компанія в даний час є однією з найбільш популярних і престижних фірм на міжнародній ювелірній арені.